Виклик ветеринара на дім цілодобово у Львові

Виклик ветеринара додому допоможе Вашому вихованцеві уникнути стресу і позбавить його від відвідин ветклініки. Ветлікар має при собі все необхідне, щоб надати якісну допомогу Вашому вихованцеві. При виникненні екстреної ситуації не варто панікувати, просто викличте ветлікаря на дом. У нас завжди є черговий лікар ветеринар, який дасть правильну пораду і проконсультує Вас. Ветлікар розповість вам, як діяти і що почати в екстреній ситуації. Ветлікар приїде до Вас в найкоротший термін, у будь-який час доби.
Ветлікар на дом - це правильне рішення, якщо вихованець у важкому стані. Коли стан тварини важке, то навіть неправильне транспортування може призвести до летального результату. Викликати ветеринара додому в такому випадку необхідність.
У нас є свій автопарк, що робить нас мобільними. Машини спеціально обладнані для надання допомоги тваринам. Якщо Ви вирішили скористатись послугою Ветлікар на дом, Вам необхідно розуміти що достовірність і правильність інформації про стан тварини, зазначенні породи і опис ситуації, що склалася, допоможе нам швидше надати допомогу.