Новини

У будинку завжди потрібно мати невелику аптечку, в якій повинен бути запас засобів для своєчасного надання хворій тварині першої допомоги в домашніх умовах. Як правило, це невеликий ящик або сумка з наклеєним синім хрестом (символ ветеринарної допомоги), де зберігається оптимальний набір наступних предметів і медикаментів:

 Якщо собаківники слідують простим гігієнічним правилам, вони ніколи не заразяться від свого собаки. Трактати гігієністів перераховують як мінімум 30 хвороб, які собака може передати людині, але цей перелік виключно теоретичний.
  В дійсності собака може передати людині дві хвороби: сказ і ехінокок. Ось деякі елементарні зауваження, що стосуються сказу.

Шановні власники тварин!
Представляємо Вашій увазі десять простих правил, виконання яких дозволить Вам уникнути деяких помилок і непорозумінь, що трапляються при візиті до ветеринарної клініки.

Симптоми, що вимагають допомоги фахівця протягом 1 години! (Як можна швидше зверніться в найближчу ветеринарну клініку або екстрено викличте швидку ветеринарну допомогу)
1. Гостре здуття шлунка - Необхідна допомога ветеринарного лікаря протягом 1 години!

Симптоми, що представляють загрозу для життя вихованця і вимагають звернення до лікаря протягом 6-12 годин. (Як можна швидше відвезіть тварина у ветеринарну клініку для точної установки діагнозу і призначення лікування)
1) Температура вище 40, 5 С і менше 37 С.
2) Задишка більше 30 хвилин.
3) Блювота
4) Діарея
5) Утруднення дефекації

Ізоніазид - це лікарський засіб для лікування туберкульозу у людини. Ця речовина дуже високотоксична для собак і кішок. Дуже часто ізоніазид використовують для отруєння бездомних тварин. Якщо Ви є власником собаки, якого щодня вигулюєте, тоді зобов'язані знати інструкцію, що потрібно робити при отруєнні собак ізоніазидом і за якими симптомами його визначати.

  Досить часто ветеринарні лікарі зустрічаються з захворюванням тварин які спричинені укусом кліща - зі слиною кліща збудник інакулірує по всьому кров'яному обігу. Паразитує в еритроцитах, відбувається розпад (руйнування) еритроцитів.

           Чіпування тварин – простий, безболісний і безпечний метод ідентифікації кішок, собак, тхорів, гризунів, коней, екзотичних тварин, птахів і навіть риб.

Сторінки