Поради відвідувачам ветеринарної клініки

Шановні власники тварин!
Представляємо Вашій увазі десять простих правил, виконання яких дозволить Вам уникнути деяких помилок і непорозумінь, що трапляються при візиті до ветеринарної клініки.
1. Перед візитом в клініку зателефонуйте в клініку - Вам допоможуть визначити - послуги якого лікаря вам потрібні, розкажуть - як краще дістатися до клініки і дадуть відповідь на інші питання, пов'язані з відвідуванням клініки.
2. Якщо Ви хочете привести екзотичну тварину, папужку або гризуна, або потрапити на прийом до певного фахівця - потрібно попередньо уточнити день прийому лікаря.
3. Пам'ятайте, що вартість ветеринарних препаратів може не входити у вартість процедури. Перед проведенням лікувальних процедур уточніть їх повну вартість.
4. Якщо Ви хочете провакцинувати тварина в клініці, необхідно за 7 днів до вакцинації провести дегельмінтизацію (прогнати глистів). По можливості виміряти температуру тваринного до приходу до лікаря.
5. На прийомі у лікаря потрібно як можна більш точно описати симптоми захворювання і тривалість його протікання. Зробивши це, Ви допоможете лікарю правильно поставити діагноз і призначити лікування.
6. При важкому стані тварини потрібно враховувати, що лікування може бути тривалим. Первинний прийом і обстеження тварини в цьому випадку можуть зайняти цілий день.
7. Пам'ятайте, що після оперативного втручання тварина може залишитися в стаціонарі.
8. Коли Ви ведете до лікаря собаку великої породи або агресивну собаку не забувайте одягати на собаку намордник, в іншому випадку лікар не зможе провести огляд тварини.
9. Уважно слухайте рекомендації ветеринарного лікаря по лікуванню тварини. Уточнюйте у нього назви препаратів і питання з придбання та застосування препаратів! Не соромтеся перепитувати, якщо Ви чогось не зрозуміли.
10. Затягувати з приходом в клініку неприпустимо! Якщо Ви спостерігаєте у тварини симптоми захворювань - якомога швидше звертайтеся до лікаря.

ШВИДКА ВЕТЕРИНАРНА ДОПОМОГА ЛЬВІВ 097 750 13 12